Ідеї ​​до Хелловіну: 8 моторошно апетитних рецептів

:

Ідеї ​​до Хелловіну: 8 моторошно апетитних рецептів за допомогою зубочистки акуратно намалюйте

Якщо дитина просить влаштувати вечірку з приводу Хелловіну, візьміть на озброєння ці ідеї.

1. Безе-привиди

? Для приготування безе знадобляться 3 яйця, 1 ст. цукру і чорний шоколад (для «очей»).
? Відокремте жовтки від білків.
? Збийте білки до тугий піни.
? Продовжуючи збивати, повільно додавайте цукор, поки крем не стане однорідним і стійким.
? Тим часом розігрійте духовку до 100 градусів, деко накрийте папером для випічки, а крем помістіть в кондитерський мішок.
? Отсадіте безе-привиди на деко на відстані не менше 3 см один від одного і відправте запікатися.
? Через 60 хвилин вимкніть духовку і дайте безе постояти ще 30 хвилин.
? Коли «привиди» будуть готові, розтопіть шоколад і за допомогою зубочистки акуратно намалюйте очі.

(@Homebymallan) Жов 27 2016 о 4:13 PDT

2. Яйця «Чорна вдова»

? Відваріть 3 яйця і акуратно розріжте їх навпіл уздовж.
? Жовтки вийміть і розімніть вилкою, додайте до них ложку майонезу, сіль, перець і заздалегідь обсмажений на сковороді подрібнену ріпчасту цибулю.
? Наповніть сумішшю «човники» білків і приступите до декору.
? Чорну маслину без кісточки розріжте навпіл. Одна половинка буде тулубом павука, а з другої зробіть тонкі лапки.
? Помістіть «чорну вдову» на яйце.

Публікація від PartyAndPlay (@partyandplay) Жов 31 2014 о 12:43 PDT

3. Закуска «Мітла відьми»

? Тонкий шматочок сиру поріжте з одного боку у вигляді бахроми і оберніть навколо солоної соломки.
? Зауважте кропом або гілочкою лука-шніт. Чарівна мітла готова!

Публікація від Natalia Verbovska (@nataliaverbovska) Лис 1 2016 о 8:48 PDT

4. Сосиски-мумії

? Готове листкове тісто розморозити і наріжте смужками – це будуть бинти.
? Як мумій можна використовувати тонкі сосиски, очищені від оболонки.
? Тісто злегка помастіть кетчупом і загортати в нього сосиски по спіралі, залишаючи місце для «очей». Як «очей» підійде гвоздика.
? Викладіть «мумій» на деко і запікайте 25-30 хвилин при температурі 180 градусів.

Публікація від Олеся Арнаут (@lis_arnaut) Жов 31 2016 в 3:58 PDT

5. Суп-пюре «Павутинка» з гарбуза

? Гарбуз – королева Хеллоуїна. З неї можна готувати каші, пироги, маффіни, печиво і навіть чіпси, але ми пропонуємо корисний і смачний суп.
? Гарбуз, очищену від шкірки, помістіть в каструлю, додайте терту на тертці моркву і трохи ріпчастої цибулі. Гасіть, поки всі інгредієнти не стануть м’якими.
? Після цього пюріруйте овочі блендером, посоліть, поперчіть і додайте нежирні вершки, щоб пюре стало більш рідким.
? Потім розлийте по тарілках і на поверхні намалюйте густою сметаною 4-5 кіл. Зубочисткою перетворите кола в павутинку.

Публікація від. Julia Pankratova. (@Julia_pankratova) Жов 18 2017 о 4:50 PDT

Порада! Спробуйте під час готування додати до гарбуза трохи приправи, наприклад, Maggi Букет приправ – суп вийде набагато духмяний і смачний. Досолювати його в цьому випадку не потрібно: крім добірних овочів, запашних трав і спецій в складі приправи є і йодована сіль.

6. Відьмові пальці

? Для приготування цього моторошного на вигляд, але дуже смачного печива вам знадобляться: 2-2,5 склянки просіяного пшеничного борошна, 120 г вершкового масла, 1 ч.л. розпушувача для тіста, 1 склянка цукру, 1 яйце, варення і гарбузове насіння.

Ідеї ​​до Хелловіну: 8 моторошно апетитних рецептів їжу страви, що містять сирі

Публікація від Mary (@mkapris) Жов 27 2016 7:32 PDT

? Дайте маслу злегка підтанути, збийте його з цукром, а потім додайте яйце і ретельно перемішайте.
? До отриманої маси додайте борошно, розпушувач для тіста, дрібку солі, трохи ванільного цукру для аромату або какао (для кольору).
? У вас повинно вийти щільне пластичне тісто – по консистенції, як м’який пластилін. Загорніть його в харчову плівку і відправте в холодильник на 20 хвилин.
? Виліпити «пальці» – їх форма і розмір залежать тільки від вашої уяви.
? На кінчик кожного «пальця» капніть крапельку варення і на неї ж наклейте гарбузову насіння – це буде ніготь. Випікайте при температурі 180 градусів близько 20 хвилин.

7. «Земля з черв’ячками»

? Земля і черв’яки, звичайно, не справжні, а дуже смачні та поживні. Візьміть 3 курячих яйця, 300 г шоколаду, 400 мл вершків жирністю 33%, 150 г цукрової пудри, шоколадне печиво, какао і желатинових черв’ячків для прикраси.
? Шоколад розтопіть на водяній бані і поставте охолоджуватися. Тим часом збийте яйця з цукровою пудрою і окремо вершки.
? Потім збиті вершки змішайте з яєчної сумішшю, повільно вливаючи шоколад. Ретельно перемішайте і розлийте по прозорим стаканчиках.
? Зверху присипте мус поламаним шоколадним печивом, какао і вставте черв’ячків. Поставте в холодильник не менше чим на 3 години.
? Якщо ви боїтеся вживати в їжу страви, що містять сирі курячі яйця, можете замінити їх на перепелині. Вони вважаються більш безпечними, так як перепілки не хворіють на сальмонельоз.

Публікація від Nastya Visokova (@ visokova13.01) Жов 29 2016 о 9:46 PDT

8. Яблука в карамелі

? Цей десерт популярний в США і Європі, але мало відомий у нас.
? Вам знадобиться 8 невеликих яблук, 2,5 склянки цукру, 1 склянка молока і 8 шпаг, на які потрібно буде насадити яблука. Можна використовувати дерев’яні палички для суші або від морозива.

Публікація від АнастасіяПровалінская (@ anastasiapro25) Жов 7 2017 о 10:35 PDT

? Налийте молоко в каструлю, поставте на повільний вогонь, всипте цукор і, постійно помішуючи, дочекайтеся, поки суміш закипить, а цукор повністю розчиниться.
? Найскладніше в цьому рецепті – вловити момент, коли карамель досягне консистенції густої сметани. Саме тоді потрібно опускати в неї яблука, попередньо вимиті і насаджені на шпажки, а потім дати охолонути.
? Якщо карамель вийшла дуже густий, просто долийте молока.

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ