Порівняння парацетамолу і ацетилсаліцилової кислоти

:

Порівняння парацетамолу і ацетилсаліцилової кислоти Тому будьте обережні, безпечних ліків

подібності складів

Медикаменти різні за складом. Це таблетки по 500 мг. Парацетамол містить 500 мг парацетамолу, Аспірин – 500 мг ацетилсаліцилової кислоти.

Парацетамол і Ацетилсаліцилова кислота це жарознижувальні і знеболювальні медикаменти, які приймають при застуді, ГРЗ або грип.

Відмінності парацетамолу від ацетилсаліцилової кислоти

Ці препарати по-різному діють на організм. Ацетилсаліциловою кислотою лікують серцево-судинні хвороби, т. К. Вона перешкоджає появі тромбів і склеювання тромбоцитів. Призначають її при лікуванні такого захворювання, як варикоз. Аспірин знімає запалення при патологіях суглобів і при зубному болю.

Парацетамол – це ненаркотичний анальгетик. Він знижує температуру і знімає головний біль, неприємні відчуття при менструаціях, але ніяк не впливає на запальні процеси в організмі. Аспірин активно впливає на рівень простагландинів в організмі, а Парацетамол впливає тільки на харчування головного мозку.

Ці медикаменти можна купити в аптечному пункті, рецепт не потрібно. Вони знімають біль, знижують температуру і позитивно впливають на загальний стан людини.

Що краще: Парацетамол або ацетилсаліцилова кислота

Аспірин жорсткіше впливає на шлунково-кишковий тракт. Можливі кровотечі в травній системі. Препарати цієї групи негативно впливають на печінку, якщо не дотримуватися дозування і не враховувати інтервал прийому таблеток.

Як і на будь-які ліки, у хворого може бути індивідуальна непереносимість. За статистикою побічні ефекти частіше виникають при прийомі ацетилсаліцилової кислоти. Але вона швидше збиває температуру.

Аспірин здатний впливати на віруси, які викликають застуду, і на клітини печінки. Така сукупність небезпечна тим, що можливе виникнення синдрому Рейє, який загрожує ускладненнями і високою смертністю (80-90%). А при бактеріальному ураженні приймати медикамент можна без обмежень.

Протипоказання

Парацетамол – препарат, який майже не має протипоказань. Винятком є ​​індивідуальна чутливість і печінкова або ниркова недостатність. Його призначають немовлятам, вагітним і годуючим жінкам.

Аспірин не можна застосовувати, коли є ураження шлунково-кишкового тракту, геморагічний диастаз, бронхіальна астма. Не можна приймати дітям до 15 років, при вагітності і годуванні груддю. Від його прийому можуть виникати нудота, анемія і виразкові ураження шлунково-кишкового тракту.

Відгуки лікарів про парацетамолу і ацетилсаліцилової кислоти

Кисельов Василь, терапевт

Парацетамол легко купити без рецепта. Це таблетки, які ефективно знеболюють і знижують температуру. Широко використовуються при інфекційно-запальних захворювання, але мають слабку протизапальну дію.

Кучерова Ірина, фармацевт

Порівняння парацетамолу і ацетилсаліцилової кислоти контролює біохімічні показники

Аспірин застосовують для зниження освіти тромбозу судин. Ліки призначає і дозує лікар, систематично контролює біохімічні показники крові.

Лисянська Світлана, фармацевт

Аспірин – це ліки, які містить ацетилсаліцилову кислоту. Активно застосовують в кардіології. Є ряд протипоказань, тому його прийом повинен контролювати лікуючий лікар.

Відгуки пацієнтів

Парацетамол має бути в кожній домашній аптечці. Температуру 39 ° С збиває добре, але у дитини від нього починає плутатися свідомість, навіть від найменшої дозування. Тому будьте обережні, безпечних ліків не існує.

Парацетамол – ефективний жарознижуючий. П’ю його після їжі. Засіб від недуг і болю. І дітям можна, головне – дотримуватися дозування.

Парацетамолом усуваються зубну головний біль, це дешеві ліки. Воно не таке токсична, як Аспірин. Завжди під рукою у мене при застудах, але вдень не приймаю, т. К. Після нього сильно хочеться спати.

У мене гіпертензія, і я постійно змушений приймати препарати, які стабілізують тиск. Аспірин покритий спеціальною оболонкою, щоб не дратувати слизову шлунка. Він підходить в моїй ситуації, т. К. С шлунком у мене теж були проблеми.

Купую Аспірин для чоловіка, т. К. У нього проблеми з серцем. В нашій аптечці він постійно.

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ